Ubiquiti PoE AF-5XHD Power Adapter - POE-24-AF5X
Ubiquiti PoE-24-AF5X
Ubiquiti PoE AF-5XHD Power Adapter - POE-24-AF5X Main Image
Ubiquiti PoE AF-5XHD Power Adapter - POE-24-AF5X package contents
Ubiquiti PoE AF-5XHD Power Adapter - POE-24-AF5X product
box
Ubiquiti PoE AF-5XHD Power Adapter - POE-24-AF5X inside view
In Stock
55 available Shipping today cut off.
0 customer reviews:
Choose from the following product options:
Extended Warranty  Extended warranty - covering hardware & software failure.
Availability: Despatched today Shipping today cut off. if ordered within the next 0 mins
Linitx Quick Code # 14879 You can use the quick code in the search box
Manufacturer SKU: PoE-24-AF5X
EAN: 0810354023040
Manufacturer: Ubiquiti Inc
Categories:
window dressing ||||
Ubiquiti PoE adapter for the airFiber AF-5XHD or airFiber AF-5X (obsolete).
Specifications:
  • Dimensions:- 88 X 57 X 33 mm
  • Weight:- 158.5g
  • Output Voltage:- 24VDC @ 1A